Rajz- és festőművész

A nevem Josef Ralt. Festőművész és művésztanár vagyok, 4 éve élek Budapesten.
Több mint 30 éves tapasztalatom van a művészet tanításában, különböző szintű tanítványokkal. Foglalkoztam kezdőkkel, középhaladókkal és haladókkal is.

Művészeti tanulmányaimat az Avni Művészeti Intézetben, Tel Avivban, folytattam, rajzolás és szobrászkodás szakirányban. A művészet tanítását a Művészet Boston College-ban (USA) sajátítottam el.

A forma hangja tanfolyamon, vízfestéssel, a belső érzések és a formák szubjektív oldalát hangsúlyozzuk ki.
Megtanulunk odafigyelni az energiavonalak forrásaira,  melyek elvezetik szemünket azokhoz a pontokhoz, ahol  az érdekes csomók összejönnek. Ezek emelik ki a részt és építik fel az egészt.
Gyors vázlatokkal értelmes és érdekes kompozíciókat alkotunk, melyek a műveknek személyes és egyben univerzális kifejezést adnak. A kurzus egyszerre foglalkozik a tehnikai oldallal és emeli ki  a személyes kifejezést is.