Képgrafikus, animátor

A nevem Karina Linda MacGill, Budapesten születtem.

Gyermekkorom óta elhivatottan képzem magam rajz, történet írás és tanítás területein egyaránt. Képgrafikai és animátori végzettségekkel rendelkezem. Képregényes pályafutásomat a 5Panels alkotócsoport tagjaként kezdtem meg 2011-ben, Képregény fesztiválok, börzék, workshopok és táborok során vettem részt szervezőként, előadóként és oktatóként, majd külföldi kiadók számára kezdtem el dolgozni.

Úgy gondolom mindenkinek vannak értékes történetei. Én tanárként azt tartom a legfontosabbnak, hogy hozzá segítsem a diákjaimat, ahhoz, hogy megtalálják a saját mondanivalójukat és a stílust amiben ezt meg tudja osztani a külvilággal. Nem a rajzi tudást hanem az üzenetet tartom elsődlegesnek.

Rugalmas, a csoport igényeihez és tempójához igazodó egyéni és csoportos feladatokkal alapoktól felépítve adom át tudásomat. Az elméletet témákra bontom, adott témán belül minden diák egyedi utat jár be, így a többiek példájából is tanulhatnak.

Várok minden kedves érdeklődőt, akár teljesen kezdőt is, aki szeretne írni, rajzolni, mesélni, álmodozni, alkotni!

További részletek a tanfolyamról