Kopek Rita

Ennek az iskolának a célja, hogy átfogó ismereteket adjon a színes képi ábrázolási technikákról. Bármelyik festészeti technikát megismerhetitek, gyakorolhatjátok.. Pasztelltechnika, akvarell, tempera, akrilfestés, vegyestechnika, olajfestés. Ennek alapján mindenki eldöntheti, melyik festészeti ág fekszik neki, melyik áll közel hozzá.

Előkészítősöknek is ideális, idén minden tanulót felvettek a MOME és a Képzőművészeti Egyetemre, van akit maximum pontszámmal!

Minden alkalommal a nektek leginkább tetsző technikával alkothattok.  Az oktatás teljes mértékben rugalmas és személyre szabott. Az egyéni kreativitás előhívása, segítése a célja.

Alkalmanként új munkával és bővülő technikai ismeretekkel térhettek haza!

Tanfolyam díja: 18.000 Ft/4 alkalom.

Fizetni a helyszínen, kezdés előtt van lehetőség.

A hozzávalókat a helyszínen megvehetitek 15 % kedvezménnyel, vagy hozhatjátok a saját eszközeiteket.

Időpontok minden héten kedden 14:45 órától 17:45 óráig.

Ízelítőül néhány kép Kopek Rita tanítványainak a tanfolyamokon készült eddigi munkáiból.

Pasztell technika

Akvarell