Buda István

Szobrásziskola

Szobrásztanárunk, Buda István segít tanfolyamunkon, hogy a szobrászat szeretetét átadja, és szakmai ismeretekkel bővítse a résztvevők tudását! Szeretettel várjuk foglalkozásunkon, ajánljuk amatőröknek, félprofiknak, felvételire készülőknek és bárkinek, akiben ég az alkotási vágy, kipróbálná a szobrászatot. Az órákon a munkák egyedi korrigálásban részesülnek.

Minimum létszám 4 fő, maximum létszám 6 fő.

A szobrász iskola minimum 4 fő jelentkezése esetén indul.

Korosztály 16+ év.

Strapabíró ruhában kell jönni, az eszközöket mi biztosítjuk.

Időpontok:

-Csütörtök 17:00 20:00-ig.

Tanfolyam díja: 4.500/ alkalom. Fizetni a helyszínen, kezdés előtt van lehetőség.

A tanfolyamon szobrász állványt és agyagot biztosítunk, amit a résztvevők a tanár irányításával ingyen használhatnak! Az ezenkívül  felhasznált, hazavitt anyagokat (pl. agyag és gipsz) meg kell venni a helyszínen a bolti nyitva tartás alatt.

A tanfolyamaink helyszínein a résztvevők a bolti árainkból 15% kedvezményt kapnak!

Agyag, 15 kg – vörösre égő (mohácsi) 1.790 Ft / 15 kg

Dante_Vergilius_felirattal