Sokan vagyunk, akik ki szeretnénk lépni néha a hétköznapokból és csendben elvonulva alkotni vágyunk, szabadon engedni művészi, kreatív énünket. Ne hagyjuk elveszni a vágyainkat, hiszen nagyszerű megtapasztalni az alkotással járó beteljesülést!

A Munkácsy Művészeti Szabadiskolában művészi látásmódot, önálló alkotásra használható technikai tudást tanítunk.

Gyere el, próbáld ki a Neked tetsző kurzusainkat, fedezd fel a benned rejlő tehetséget és az alkotás örömét velünk, sajátíts el művészeti technikákat! Hozd el barátaid, ismerőseid is, vagy szerezz új ismeretségeket.

Mit tanulhattok nálunk?

• festészet – akrilfestés vagy olajfestés kezdő – haladó, akvarell
    másalkototer_1olat készítés.
  • rajz – klasszikus rajztanítás, felvételi előkészítő, emberi anatómia művészeknek
  • szobrászat – agyag formázási alapok, dombormű, ornamentika és díszítő szobrászat, szabad téma választás mellett
  • előadások, bemutatók – anyagismeret, érdekességek a képhamisításról
  • sokszorosító grafika – linómetszés, rézkarc technikák, monotípia

Kiket várunk iskoláinkba?

MOV_1098_web_1

• festeni, alkotni vágyók, kezdők és amatőr művészek
  • művészeti iskolába felvételizők
  • művészek

Kiktől tanulhattok nálunk:  13626482_1020214148032289_4332875065684278903_n

elismert művészek, művészeti iskolákban gyakorlott oktatók, megragadó személyiségek

Hol vagyunk?

• helyszín: Magyar Művészellátó, 1065. Budapest, Nagymező utca 43.alkototer_2
  • műhelyek: szobrász és kerámia műhely, rézkarcprések

Egyéb szolgáltatásokgrafikai_muhely_kep

• képkeretezés
  • grafikai műhelybérlés

Tudnivalók

Jelentkezni lehet a weboldalon a Jelentkezés menüpont alatt. Írd meg az üzenetben a választott iskola nevét, időpontját. Telefonon jelentkezhetsz a +36-20-5511349 vagy a +36-1-3326163 számokon, szobrászathoz a +36-30-5442626.

Előzetes jelentkezés nélkül is eljöhettek!

Fizetés

Fizetés a helyszínen az óra előtt készpénzben.

Lemondás

Amennyiben jelentkeztél és mégsem tudsz eljönni, örülünk, ha ezt jelzed a fenti elérhetőségek egyikén.

Minimális létszám

Egyes iskoláknál minimális létszám lehetséges. Ha emiatt nem indul az iskola, jelezzük emailben annak, aki a jelentkezését emailben adta le.

Mit hozzak?

A szükséges eszközök tanfolyam függőek. A részleteket az választott iskola leírásánál megtalálod.

Rajziskolára hozzad a saját rajzfüzetedet, ceruzáidat, ha nincsen még, a helyszínen beszerezhető 10% kedvezménnyel.

Amennyiben feszített vászonra, kasírozott vászonra vagy alapozott farostlemezre szeretnél dolgozni, a helyszínen beszerezheted 10% kedvezménnyel.