ELMARAD!

Kedves Feliratkozók, ezúton szeretnélek értesíteni Titeket, hogy a mai, december 10-i festőtanfolyam Kalocsai Zolival elmarad. Köszönjük megértéseteket!

SZÜNET!

Kedves Érdeklődők!

Sajnos a vírus helyzet miatt bizonytalan időre felfüggesztjük a tanfolyamainkat! Ezen a fórumon is értesítünk Titeket, ha újra indulunk! Addig is vigyázzatok magatokra!

ELMARAD!

Sajnálattal értesítelek Titeket, hogy Kalocsai Zoli Egy festmény, egy alkalom foglakozása a héten, február 27-én betegség miatt elmarad!

Jövő héten folytatjuk, a MÁRCIUSI témák már fenn vannak a honlapon. Gyönyörűek lesznek, gyertek el 🙂

ITT megnézhetők

Egy festmény, egy alkalom: szombati egész napos festés!

1. február 22. szombat10.00 – 17.00 óra:

Egy festmény- Egy alkalom: Tekintetbe vett tekintet akrilfestékkel, kettő darab farost,30×60 cm-es méretben

Rajtatok és a jókedvű alkotókedveteken kívül még szükség lesz: mintát adó csipkékre, függönydarabokra, kitakaró szalagra és/vagy folyadékra!

Megismerjük az akriltechnika előnyeit, az ecsethasználat apró trükkjeit és magunkba szívjuk az alkotás örömét! Látványos, kezdőknek is ajánlott tanfolyam!

Egész napos festőtanfolyamaink két részből állnak, közte egy ebédszünettel.

Kérlek, részvételi szándékotokat mindenképp jelezzétek és regisztráljatok, hogy előkészíthessem az alapokat! … és maximalizált létszám!

Jelentkezés itt

Köszönöm és szeretettel várlak Benneteket!

„Pár óráig ne keressetek, nem leszünk itt!”® – Kalocsai Zoltán festőművész

0222szombat zs

Egy festmény, egy alkalom:

Egy festmény- Egy alkalom: Szieszta a csobogónál festőtanfolyam kezdőknek és haladóknak – akrilfestékkel 30×40 cm-es farostra

Rusinol- századfordulón festett festményének újrafestésével visszautazunk az akadémikus tudás és az impresszionista érzékelés idejébe. Színek használata és egymásra hatása: ezek a megtanulandók. A lényeg a festésen van! Pár óráig ne keressetek! Nem leszünk itt! J

A kép festésével megismerjük az akriltechnika lehetőségeit, az ecsethasználat apró trükkjeit és magunkba szívjuk az alkotás örömét!

0220 kicsi

Egy festmény – egy alkalom: Belépünk!

2020.02.13 (csütörtök), Belépünk! – kisvároskép, akrilfestékkel 40×40 cm-es méretben. Festőiskola: festőtanfolyam kezdőknek és haladóknak a Művészellátóban!

Közkívánatra egy olyan képet festünk, amin a nedves és a száraz lazúr együttes alkalmazásával teremtünk hangulatot! 🙂

„Pár óráig ne keressetek, nem leszünk itt!”
Kalocsai Zoltán

Tanfolyam díj: 4.500 Huf/alkalom

Fizetni a helyszínen, kezdés előtt van lehetőség.

A hozzávalókat a helyszínen megvehetitek 15 % kedvezménnyel, vagy hozhatjátok a saját eszközeiteket.

Időpontok: minden héten kedden 14:45 órától 17:45 óráig.
A tanfolyamaink helyszínein a résztvevők a bolti árainkból 15% kedvezményt kapnak!

Jelentkezés szükséges ezeken az elérhetőségeken:
telefonon: 0620/55-11-349
honlapon: https://muveszetiszabadiskola.com/munkacsy-muveszeti-szabadiskola/elerhetosegek/0213 csütörtök.jpg

Téli szünet!

Ezúton értesítjük minden kedves hallgatónkat, hogy 2020 januárig az összes tanfolyam szünetel! A kezdő időpontokkal hamarosan jelentkezünk.

Örömteli és pihenős Ünnepeket kívánunk!

winter-643997_960_720_1

Egy alkalom – egy festmény: Sétálunk!

2019. június. 6. 14:00 – 17:00 : Sétálunk! – Festőtanfolyam kezdőknek és haladóknak: fekete vászonra 30×40 cm-es méretben

Végigsétálunk a kisköves úton, gyertek velem! 🙂

Egész napos festőtanfolyamaink két részből állnak, közte egy ebédszünettel.

Kérlek, részvételi szándékotokat mindenképp jelezzétek, hogy előkészíthessem a vásznakat!  Köszönöm és szeretettel várlak Benneteket! Kalocsai Zoltán, művészeti vezető

„Pár óráig ne keressetek, nem leszünk itt!” – Kalocsai Zoltán festőművész

Tanfolyam díj: 4.500 Ft/alkalom
Jelentkezés szükséges ezeken az elérhetőségeken:
Telefonon: 0620/402-20-22
Csütörtöki séta.jpg