Egész napos festés lesz szombaton, július 21-én!

Július 21. szombat 10.00-tól 17.00-ig

JELENTKEZÉS szükséges!MMI 0721 szombat

Házak és napfény – festőtanfolyam kezdőknek és haladóknak – akrilfestékkel, festőkéses technikával

Szépet alkotni gyorsan? Erre az egyik legalkalmasabb a festőkéses technika. A kép alapjainak gyors felrakására és/vagy befejezésére kiváló. Most megismerkedünk veleJ  Megismerjük az akriltechnika előnyeit, magunkba szívjuk az alkotás örömét! Látványos, kezdőknek is ajánlott tanfolyam!

Egész napos festőtanfolyamaink két részből állnak, közte egy ebédszünettel.

Kompozíció vázlattal, méretre vágott plasztikkal várlak Benneteket, segítve a munkátokat. Kérem, hogy hozzatok több festéket a technika miatt!

Kérlek, részvételi szándékotokat mindenképp jelezzétek, hogy előkészíthessem a vásznakat!  Köszönöm és szeretettel várlak Benneteket! Kalocsai Zoltán, művészeti vezető

Jelentkezés itt

Egy festmény – Egy alkalom: Új téma

Július 19. csütörtök 14.00-tól 17.30-ig

Nyugalom – festőtanfolyam kezdőknek és haladóknak; akrilfestékkel

Aki ezt a képet szereti: rossz Ember nem lehetJ

Megismerjük az akriltechnika előnyeit, az ecsethasználat apró trükkjeit és magunkba szívjuk az alkotás örömét! Látványos, kezdőknek is ajánlott tanfolyam. Könnyed áttetsző fény és tört színek – vidám alkotás: ez a mi időnk!

Jelentkezés itt

MMI 0719 csütörtök

Egy festmény – Egy alkalom: Új téma holnap!

Művészellátó július 12. csütörtök 14.00 – 17.30óra:  Egy festmény- Egy alkalom: Ellen(ben)fény festőtanfolyam kezdőknek és haladóknak; akrilfestékkel

MMI 0712 csütörtök

Ellen(ben)fény festőtanfolyam kezdőknek és haladóknak; akrilfestékkel

A fény a főszereplő. Milyen színek használatával teremhetjük meg ezt az atmoszférát? Milyen ecset- és festőkéstechnikát használjunk?

Megismerjük az akriltechnika előnyeit, az ecsethasználat apró trükkjeit és magunkba szívjuk az alkotás örömét! Látványos, kezdőknek is ajánlott tanfolyam! Könnyed áttetsző fény és tört színek – vidám alkotás: ez a mi időnk!

Akvarell anyagismeret és termékbemutató

2018.06.28. (csütörtök) 12:00-tól 14:00-ig.

Magyar Művészellátó, 1065  Budapest, Nagymező u. 43

A napjainkban is oly divatos urban sketching, és az akvarell technika újdonságait bemutató előadást szervezünk!

Kínálatunkban is megtalálható vizes és vízálló filcek, tusok, papírok, ecsetek, illetve különböző folyékony és szilkés akvarellek lesznek terítéken.

Akvarell technikák bemutatása Kalocsai Zoltán festő és művészeti vezetővel.
Szeptembertől hétfőnként rendszeres Urban Sketching tanfolyam Josef Ralt festővel a Munkácsy Művészeti Szabadiskolában!

A tanfolyamaink helyszínein a résztvevők a bolti árainkból 15% kedvezményt kapnak!

A bemutató díja: 500 forint

Akvarell anyagismeret és termékbemutató

Akvarell technikák bemutatása Kalocsai Zoltán festő és művészeti vezetővel.

A bemutató díja: 500 forint

Egy festmény- Egy alkalom: Absztrakt kert

2018.06.21. (csütörtök)

Egy festmény- Egy alkalom: Absztrakt kert – akrilfestékkel, 40×50 cm-es méretben

Réteget rétegre rakva.  „Nedves a nedvesen” és „nedves a szárazon” akvarelltechnikát használhatunk, élve az akrilfestékben rejlő lehetőséggel. Könnyed áttetsző fény és tört színek – vidám alkotás: ez a mi időnk!

Pár óráig ne keressetek, nem leszünk itt! – Kalocsai Zoltán

Tanfolyam díja: 4.500 Ft/alkalom.

MMI jun21 csütörtök.jpg

Egész napos festés

2018.06.23. (szombat) 10.00 – 17.00 óra:

Egész napos festés – Fény, fény, fény  akrilfestékkel, 40×50 cm-es méretben

John Ebersberger minden festményén a fény kapja a főszerepet. Milyen színek használatával teremhetjük meg ezt az atmoszférát? Milyen ecsettechnikát használjunk?

Egész napos festőtanfolyamaink két részből állnak, közte egy ebédszünettel.

„Pár óráig ne keressetek, nem leszünk itt!”® – Kalocsai Zoltán

Tanfolyam díja: 9.000 Ft/alkalom.

MMI jun23 szombat 1.jpg

Nyári tanfolyamok

Lassan itt a nyári szünet a Munkácsy Művészeti iskolában is!

Tanfolyamaink szünetelnek és szeptemberben visszatérnek.

Kopek Rita festő még egy hónapig tart tanfolyamot, kiegészített technikai palettával.

Kalocsai Zoltán festő és művészeti vezető a nyáron is tart majd tanfolyamokat! 🙂

Josef Ralt

Festőművész és művésztanár vagyok, 4 éve élek Budapesten. Több mint 30 éves tapasztalatom van a művészet tanításában, különböző szintű tanítványokkal. Foglalkoztam kezdőkkel, középhaladókkal és haladókkal is.

Művészeti tanulmányaimat az Avni Művészeti Intézetben, Tel Avivban, folytattam rajzolás és szobrászkodás szakirányban. A művészet tanítását a Művészet Boston College-ban (USA) sajátítottam el.

A most induló kurzusban, melynek címe: A forma hangja, a vízfestéssel, a belső érzések és a formák szubjektív oldalát hangsúlyozzuk ki.