Szunyoghy András

A rajztudás minden művészetek alapja, eszköz, ablak a látásra, látni, kifejezni és komponálni tanít. A kapu, a bejárat a képzőművészetekhez.

A klasszikus rajztanulás elemeit tanítom, úgy ahogy évszázadok óta elődeink is tanították. Perspektíva- kockológia- csendélet, portré és akt az órák tematikája.

Az oktatás egyéni tudás szerinti, személyre szabott.

Várom azokat, akik rajzolni szeretnének tudni, rajztudásuk által szeretnék fejleszteni festészeti tudásukat, vagy felvételizni szeretnének. A fiataloktól az idősebbekig várom a tanítványokat. Kezdőtől a haladóig.
Felvételi előkészítőt is tartok a Képző és Iparművészeti Szakközépiskolába jelentkezőknek.

Portré és akt élő modell után!

A tanítás hétfőnként 17:00-tól 20:00-ig tart.

Szunyoghy András tanár úr újságosnál havonta megjelenő „Leonardo”-iskolája című füzetsorozatának mintájára a rajzórákat az alábbi tematika alapján tartja:

2020. HÉTFŐI NAPOK

január – a krokizás technikai változatai: csendélet – figura krokizással, portré és akt rajzolás élő modell után, linómetszés

február –  portré és akt rajzolás élő modell után, linómetszés

március – portré és akt rajzolás élő modell után, linómetszés

április – fény-árnyék rajzolás, portré és akt rajzolás élő modell után, linómetszés

május- állatok rajzolása, portré és akt rajzolás élő modell után, linómetszés

Tanfolyam díja: 4.500 Ft/alkalom

Fizetni a helyszínen, az óra előtt van lehetőség.

A tanfolyamaink helyszínein a résztvevők a bolti árainkból 15% kedvezményt kapnak!

TOT_8965