Következő téma: Variációk színre és formára és áramlásra

Variációk színre és formára és áramlásra – festőtanfolyam kezdőknek és haladóknak – tájkép akrilfestékkel 20×40 cm-es farostra

Színek- ősz-áramlás- ősz… Köszönjük Donna Claflin festőművésznek. Tanfolyamokon egyensúlyt kell keresnem a festészet adta ellazulás és a megtanítás sürgető kényszere közt. Ezzel a képpel többet mélyülhetünkJ

Mert mit is olvashatunk erről a Wikipédián:

„A flow-élmény az elme működésének egy olyan állapota, melynek során az ember teljesen elmerül abban, amit éppen csinál, amitől energiával töltődik fel, abban teljesen részt vesz, teljesen átadja magát a folyamatnak, és ebben örömét leli. Ezt, vagyis a pozitív filozófia fogalmát először Csíkszentmihályi Mihály fogalmazta meg, és azóta a szakterületen kívül is számos helyen hivatkozzák. A tudós szerint a flow-élmény egy teljesen koncentrált, a motivációt a maximumig fokozó élmény, melynek során az ember képes teljesen egy dologra figyelni, és megfelelően terelni saját érzelmeit a legjobb teljesítmény, vagy tanulás végett. A flow-élmény egyik legbiztosabb jele, hogy spontán, akár kitörő örömöt érzünk, miközben egy adott feladatot megoldunk, de a flow-t úgy is le szokták írni, mint egy egyszerű mély koncentrációt, amikor csak az adott feladatra koncentrálunk.”

Megismerjük az akriltechnika előnyeit, az ecsethasználat apró trükkjeit és magunkba szívjuk az alkotás örömét!

„Fesd át az életed!”® – Kalocsai Zoltán paint coach

Időpont 2016. november 4. péntek 14 óra

Részletek a tanfolyamról itt olvashatók

Jelentkezés

zs

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s