Következő téma: Egy festmény, egy alkalom

Lélekképek: variációk színre, formára és áramlásra

akrilfesték, 30 x 40 cm farost

Időpont: 2017. március 3. 14 óra

Különbejáratú minivilágunkba merülünk. Egyensúly, megnyugvás és ellazulás. Mikor a tevékenység a cél. Ezzel a képpel többet mélyülhetünk 🙂

Mert mit is olvashatunk erről a Wikipédián:

„A flow-élmény az elme működésének egy olyan állapota, melynek során az ember teljesen elmerül abban, amit éppen csinál, amitől energiával töltődik fel, abban teljesen részt vesz, teljesen átadja magát a folyamatnak, és ebben örömét leli. Ezt, vagyis a pozitív filozófia fogalmát először Csíkszentmihályi Mihály fogalmazta meg, és azóta a szakterületen kívül is számos helyen hivatkozzák. A tudós szerint a flow-élmény egy teljesen koncentrált, a motivációt a maximumig fokozó élmény, melynek során az ember képes teljesen egy dologra figyelni, és megfelelően terelni saját érzelmeit a legjobb teljesítmény, vagy tanulás végett. A flow-élmény egyik legbiztosabb jele, hogy spontán, akár kitörő örömöt érzünk, miközben egy adott feladatot megoldunk, de a flow-t úgy is le szokták írni, mint egy egyszerű mély koncentrációt, amikor csak az adott feladatra koncentrálunk.”

Megismerjük az akriltechnika előnyeit, az ecsethasználat apró trükkjeit és magunkba szívjuk az alkotás örömét!

„Fesd át az életed!”® – Kalocsai Zoltán paint coach

Jelentkezés és részletek

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s