Knirsch Mariann

Önkifejezés és Önmegvalósítás!

Térjünk vissza a természethez, az egyik legősibb technikához, az agyagozáshoz!

A szakkörjellegű foglalkozásokon elkészítheted saját agyag tárgyadat, dekorációdat a marokedénytől kezdve, a felépített illetve korongolt kaspón, vázán át a kisplasztikáig. A szakma csínját-bínját szinte észrevétlenűl szívod magadba a kellemes hangulatú alkotás közben.

A foglalkozáson való részvétel előzetes tanulmányt nem igényel.

• Találd ki mit szeretnél készíteni!
• Gyere el és hozd magaddal lelkesedésedet, alkotási vágyadat!
Kötényt biztosítunk, de azért ne a legújabb ruhádban gyere, mert az agyagozás „piszkos” munka. Ne izgulj, már hideg vízben is kimosható! 

Időpontok minden második hétfőn 14.30-17.30 (az első alkalom a 4 napos ünnep miatt egy héttel tolódik, tehát az időpontok:
november 7.
november 14.
november 28.
december 12.

A foglalkozás díja 4.000 Ft/alkalom
Fizetni a helyszínen, az óra előtt kell.
Minimum létszám 5 fő, maximum létszám 10 fő.

Felnőtteket és gyerekeket is várunk, 10 éves kortól!

A foglalkozás díja a gyakorlati tanácsadáson kívül tartalmaz 1 kg agyagot, és az elkészített alkotások egyszeri égetését.

Korongozás a Kerámia szakkörön: gyertyatartó, mécsestartó, müzlistál.

Készüljünk karácsonyra saját készítésű kerámia tárgyakkal! Tálak, mécsestartók, csillagjegyes mécsestartók, medálok, dobozok, gyertek el a kerámia szakkörre és szabadon alkothattok!

A fenti 6 kép forrása a Pinterest.

l1200994_l1200992_potter-1139047_1920